• Lakier hybrydowy NUB MAYBE FRENCH NATURAL PINK

Symbol: 1388

Naturalny różowy, półprzezroczysty,doskonale łączy się z jasną i bladą skórą Światło dzienne tworzy przelew na paznokciach, lekki blask zmieniający odcień lakieru w zależności od kąta widzenia. Charakterystyka pędzla: szeroka, miękka, długość pala 11 mm

Brak towaru
27.19
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Chcesz zobaczyć na paznokciach piękny, stylowy, zawsze aktualny manicure dekoracyjny?Więc może francuski?Ten stworzony projekt paznokci jest popularny i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dziewcząt i kobiet w każdym wieku. A mistrzowie są testowani pod kątem profesjonalizmu, tworząc idealną frencz manicure. Limitowana kolekcja lakierów hybrydowych NUB Maybe French? ma na celu ułatwienie realizacji projektu manicura, ponieważ zawarte w nim skladniki natychmiast podbijają swoje zalety.

Odcienie są uniwersalne, z doskonałym efektem kamuflażu, z możliwością wyboru „swojego” koloru dla śniadęręce i właścicieli jasnej, bladej skóry. Lakiery NUB Maybe French? można nakładać w jednej warstwie na efekt lekkiej zasłony lub na dwie - dla optymalnej standardowej gęstości.

Chcesz idealny french manicure ? Spróbuj NUB Maybe French?- zakochasz się w nich na zawsze!

Producent: NUB
Kraj producent: Stany Zjednoczone
Rodzaj lakiery hybrydowe
Pojemność: 11,8 ml
Kolor: różowy
Konsystencja shimmer
Polimeryzacja LED/UV lampa
Trwalość 3-5 tygodnie
Usuwany za pomocą pilnik, remower
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie